Zahradní altány, krytá posezení a další produkty do vaší zahrady

Zahradní pergola a přístřešek se hodí do každé zahrady. Nabízíme kvalitní produkty z jehličnatého dřeva: krytá posezení, dřevníky na uskladnění palivového dřeva, ploty a oplocení, zahradní oblouky, ale i boxy pro koně nebo pískoviště. Naše altány a přístřešky od nás kromě zahrádkářů s oblibou nakupují také školky, školy a domovy seniorů. Často se nás ptáte, zda jsme schopni vytvořit například dřevěné pergoly zahradní na míru. Pravdou je, že rozměry všech našich produktů jsou pevně dané. Nelze je tedy dodat v atypu.

Akční nabídka altánů a doprava zdarma

Do konce března 2019 přijímáme objednávky na luxusní modřínové altány SamosKosSyros a Corfu za zvýhodněné ceny! Rozvážíme ještě letos! Prvních 50 km navíc neplatíte dopravu. Akce 50 km dopravy zdarma se vztahuje i na ostatní altány, pergoly a přístřešky. Informujte se u nás.

Většinu sortimentu máme skladem. Vybrané zboží jsme vám tedy schopni doručit do 1 týdne dle domluvy. Dodání zajišťujeme vlastní dopravou, a to i o víkendech a svátcích.

Prohlédněte si naši jedinečnou nabídku produktů za bezkonkurenční ceny. To vše s možností osobního odběru nebo dopravou po celé ČR!

Naše zahradní pergoly a krytá posezení si také můžete prohlédnout na stránce altány a pergoly fotogalerie. Pro realizace našich plotů a zástěn se podívejte na ploty a oplocení fotogalerie.

Také se můžete podívat na realizaci zakázky Les psích duší v Hačmoru.