Zahradní altány, krytá posezení a další produkty do vaší zahrady

Zahradní pergola a přístřešek se hodí do každé zahrady. Nabízíme kvalitní produkty z jehličnatého dřeva: krytá posezení, dřevníky na uskladnění palivového dřeva, ploty a oplocení, zahradní oblouky, ale i boxy pro koně nebo pískoviště. Naše altány a přístřešky od nás kromě zahrádkářů s oblibou nakupují také školky, školy a domovy seniorů.

Často se nás ptáte, zda jsme schopni vytvořit například dřevěné pergoly zahradní na míru. Pravdou je, že rozměry všech našich produktů jsou pevně dané. Nelze je tedy dodat v atypu. Zato vám ale můžeme pomoci se stavbou, a to včetně oplechování i střechy.

Prohlédněte si naši jedinečnou nabídku produktů za bezkonkurenční ceny. To vše s možností osobního odběru nebo dopravou po celé ČR!

Disponujeme vlastní dopravou, která je primárně určena na rozvoz altánů. Jsme ale schopni dopravit i drobné zboží, jako jsou ploty a mříže. Více o možnostech dopravy.

Vyberte si kategorii:

Naše zahradní pergoly a krytá posezení si také můžete prohlédnout na stránce altány a pergoly fotogalerie. Pro realizace našich plotů a zástěn se podívejte na ploty a oplocení fotogalerie.

Také se můžete podívat na realizaci zakázky Les psích duší v Hačmoru.