Zahradní pergoly a krytá posezení s dopravou po celé ČR

Zahradní pergoly a krytá posezení

Chcete si pořídit dřevěné zahradní pergoly a krytá posezení ve skvělé kvalitě za výhodný peníz? Nebo potřebujete nový přístřešek pro auto venkovní stání? Podívejte se na naši nabídku na zahradní altány a krytá posezení z kvalitního jehličnatého dřeva .

Přejít rovnou na produkty


Ověřte si, u koho doopravdy nakupujete!

V současné době zůstává náš  provoz neomezený Zboží rozvážíme i nadále a zároveň zajistíme  bezpečné a bezkontaktní předání. Altány dodáme za 2 týdny, kvůli velkému počtu objednávek. 

Dodání a doprava

Pergolu, altán i přístřešek vám radi dovezeme z Výšinky u Trutnova vlastní dopravou. Ať už jste z Brna, Hradce Králové, Jičína nebo Prahy, rozvážíme po celé ČR za 2 týdny dle domluvy. Dodání zajišťujeme po celé ČR. Částka se navíc rozpočítává mezi všemi zákazníky, k nimž ten den vezeme objednávku. Více o možnostech dopravy.

Skladování a stavba

Všechny prvky stavebnice jsou hloubkově ošetřené, aby vydržely ve venkovních podmínkách - a to jak postavené, tak i připravené ke stavbě v rozloženém stavu.

Protože jsou altán, příštřešek i zahradní pergola stavebnice, lehce se převážejí i uskladňují. Zahradní pergoly a krytá posezení si snadno smontujete sami podle přiloženého návoduZahradní přístřešky od nás navíc nepotřebují zabetonovávat sloupky. U některých typů je možnost dodání ukotvení sloupků a střešní krytiny!


‌Vyberte si z naší nabídky altánů a posezení:


Proč si vybrat altán, posezení nebo přístřešek u nás:

 • snadná a rychlá montáž formou stavebnice
 • doprava kamkoliv po ČR
 • kvalitní zpracování již od 13 100 Kč
 • výrobky ošetřené tlakovou impregnací
 • dodávky včetně střešních prken a spojovacích materiálů
 • ke všem našim altánům si můžete na našich stránkách objednat výplně mezi sloupy z našich plotů ,  zástěn a mřížek
 • vozíme i o víkendech a o svátcích
 • levně zajistíme montáž v místě realizace, včetně oplechování i střechy 
 • pokud si budete přát montáž , přivezou altán ráno montážníci a za jeden den ho zkompletují podle vašeho přání a protože si altán dovezou v den montáže platíte pouze dopravu ne cestování montážníků

Kontaktujte nás, rádi vám poradíme jak postavit pergolu nebo jak si vybrat ten správný typ altánu! Pořiďte si u nás pergoly dřevěný otevřené a krytá posezení a staňte se naším dalším spokojeným zákazníkem. Koupě našeho altánu či jiného produktu ve špičkové kvalitě rozhodně nebudete litovat! Zahradní pergola a přístřešek se hodí kamkoliv, ať už máte rozlehnou zahradu nebo jen kus trávníku přede dveřmi. Altány a dřevěné pergoly zahradní zkrátka sluší každému domu. Pro tu správnou pohodu je samozřejmostí kvalitní střešní krytina.

A od dřevěných altánů jen už jen kousek k dalším dřevěným kouskům do vaší zahrady, jako jsou dřevníkydřevěné ploty kolem zahrady, zahradní posezení a další.

Reference od našich zákazníků: 

Dobrý den, chci vám poděkovat za celkově dobrou službu. Výhodná cena, dobrá kvalita, prostě spokojenost. (Altán Tourist)

Petr Micka, Mělník

Dobrý den. Děkujeme za zaslání altánku v minulém roce. Nyní již poskytuje stín návštěvám a našim uživatelům v Městské nemocnici Ostrava, Domu sociálních služeb.

S pozdravem a přáním příjemného dne Petr S.

Dobrý den, chtěl jsem poděkovat za pergolu classiko 4x4m a poslat pár fotek. Dělali jsme to ve volném čase a pomáhali mi kamarádi, jak kdo měl čas a co kdo zvládl. Tak ještě jednou moc děkuji, protože výsledek se všem moc líbí. Ještě nějaké dodělávky a bude hotovo.

 Petr Běhounek, Liberec

Jsme nadšení z nádherného altánu Clasico, který jsme bez problémů svépomocí postavili podle jednoduchého plánku. Je to připravená stavebnice, kde do sebe díly bezvadně pasují a výsledek je senzační. Vše je bezvadně zajištěno, objednávka, cena, doprava a jednání naprosto skvělé! Firmě Altány na Výšince jen největší pochvala!

Jarka Salaba, Železný brod

Zahradní přístřešek altán, který nám vyfotografovali naši zákazníci.

Dobrý den, altán postaven za jeden den.

Pozdrav z Kladna. Děkujeme.

JUDr. Jozef Kubů

Jak postavit pergolu? S našimi stavebnicemi snadno. Většina zákazníků zvládne postavit pergolu podle návodu za jediný den.

Poděkování za milé překvapení: 

Zakoupili jsme dva přístřešky pro maminky s hříbátky a majitel firmy Altány-Vyšinka p. Jiří Kuna nás mile překvapil. Daroval nám altán k posezení po práci.

Ze srdce děkujeme a 

Přístřešek pro koně z neziskové organizace Domov pro koně.těšíme se na kávu s Jirkou.

Nezisková organizace Domov pro koně

Zahradní přístřešky od nás můžete využít jako pergolu, stání pro auto, přístřešek pro zvířata nebo altán, jako v případě těchto našich zákazníků.Děkuji za Váš výrobek Altán KOS, který je velmi pěkný. Vlastní postavení konstrukce trvalo ve dvou amatérech jeden den. Krytina taktéž jeden den. Ještě k dovozu bych chtěl říci, že šofér se choval velmi příjemně. 

Ivan Mazák

Pane Kuno, takhle krasně altán chaloupce sluší. Moc Vám děkuji i za zajištění montáže.
Mějte se fajn a moc Vás zdravím. Všude Vás budu doporučovat.


J. Kloudová

Jiří Kuna

Máte dotaz?

Jiří Kuna

majitel

Napište nám

Proč od nás?

 • Bezpečné a bezkontaktní předání zboží
 • Dodání za 2 týdny, kvůli velkému počtu objednávek
 • Doprava po celé ČR
 • Již 10 let na trhu
 • Kvalitní jehličnaté dřevo
 • Montáž zvládne každý
 • Dovezeme i o víkendech
 • Rozumná cena za kvalitu
 • Kompletní skládačky
 • Tlakově impregnováno
 • Můžeme zajistit stavbu

Řekli o nás

Dobrý den, chtěl jsem poděkovat za pergolu classiko 4x4m a poslat pár fotek. Dělali jsme to ve volném čase a pomáhali mi kamarádi, jak kdo měl čas a co kdo zvládl. Tak ještě jednou moc děkuji, protože výsledek se všem moc líbí. Ještě nějaké dodělávky a bude hotovo.

Petr Běhounek, Liberec

Více referencí