Zahradní pergoly a krytá posezení s dopravou po celé ČR

Zahradní pergoly a krytá posezení

Chcete si pořídit dřevěné zahradní pergoly a krytá posezení ve skvělé kvalitě za výhodný peníz? Nebo potřebujete nový přístřešek pro auto venkovní stání? Podívejte se na naši nabídku na zahradní altány a krytá posezení z kvalitního jehličnatého dřeva .

Přejít rovnou na produkty


Ověřte si, u koho doopravdy nakupujete!

Dodání a doprava

Pergolu, altán i přístřešek vám radi dovezeme z Výšinky u Trutnova vlastní dopravou. Ať už jste z Brna, Hradce Králové, Jičína nebo Prahy, rozvážíme po celé ČR dle domluvy. Dodání zajišťujeme po celé ČR. Částka se navíc rozpočítává mezi všemi zákazníky, k nimž ten den vezeme objednávku. Více o možnostech dopravy.

Skladování a stavba

Všechny prvky stavebnice jsou hloubkově ošetřené, aby vydržely ve venkovních podmínkách - a to jak postavené, tak i připravené ke stavbě v rozloženém stavu.

Protože jsou altán, příštřešek i zahradní pergola stavebnice, lehce se převážejí i uskladňují. Zahradní pergoly a krytá posezení si snadno smontujete sami podle přiloženého návoduZahradní přístřešky od nás navíc nepotřebují zabetonovávat sloupky. U některých typů je možnost dodání ukotvení sloupků a střešní krytiny!


‌Vyberte si z naší nabídky altánů a posezení:


Proč si vybrat altán, posezení nebo přístřešek u nás:

 • snadná a rychlá montáž formou stavebnice
 • doprava kamkoliv po ČR - dopravné se dále ještě rozděluje mezi ostatní zákazníky, pokud nejedeme pouze s jednou objednávkou. Maximální cena dopravy je 10 Kč/km, obvykle 6 Kč/km
 • kvalitní zpracování již od 18 500 Kč
 • výrobky ošetřené tlakovou impregnací
 • dodávky včetně střešních prken a spojovacích materiálů
 • ke všem našim altánům si můžete na našich stránkách objednat výplně mezi sloupy z našich plotů, zástěn a mřížek
 • vozíme i o víkendech a o svátcích
 • levně zajistíme montáž v místě realizace, včetně oplechování i střechy 
 • pokud si budete přát montáž, přivezou altán ráno montážníci a za jeden den ho zkompletují podle vašeho přání. A protože si altán dovezou v den montáže, platíte pouze dopravu, ne cestovné montážníků.

Kontaktujte nás, rádi vám poradíme jak postavit pergolu nebo jak si vybrat ten správný typ altánu! Pořiďte si u nás pergoly dřevěný otevřené a krytá posezení a staňte se naším dalším spokojeným zákazníkem. Koupě našeho altánu či jiného produktu ve špičkové kvalitě rozhodně nebudete litovat! Zahradní pergola a přístřešek se hodí kamkoliv, ať už máte rozlehnou zahradu nebo jen kus trávníku přede dveřmi. Altány a dřevěné pergoly zahradní zkrátka sluší každému domu.

A od dřevěných altánů jen už jen kousek k dalším dřevěným kouskům do vaší zahrady, jako jsou dřevníkydřevěné ploty kolem zahrady, zahradní posezení a další.

Reference od našich zákazníků: 

‌Letos na začátku roku jsem u Vás objednal dřevěný zahradní altán GRANDE.

Chtěl bych Vám mnohokrát poděkovat za skvěle odvedenou práci při výrobě tohoto altánu, protože při montáži vše sedlo tak, jak mělo, a ve třech lidech jsme tento altán měli sestavený a smontovaný (bez střešní dřevěné výplně) během jednoho dne.

Děkuji za Váš velmi profesionální a lidský přístup, i za dodržení dohodnutých termínů. Zároveň bych Vám velmi rád poděkoval i za milého pána, který mi tento altán dovezl a se kterým jsem si příjemně popovídal a byla s ním legrace.

Zasílám fotky tohoto altánu tak, jak nyní stoji u mě na chalupě v Jesenici u Rakovníka.

Přeji Vám i celé Vaší rodině hodně zdraví.

Ing. Zdeněk Kinter, starosta obce Olovnice

Dobrý den, chci vám poděkovat za celkově dobrou službu. Výhodná cena, dobrá kvalita, prostě spokojenost. (Altán Tourist)


Petr Micka, Mělník

Dobrý den. Děkujeme za zaslání altánku v minulém roce. Nyní již poskytuje stín návštěvám a našim uživatelům v Městské nemocnici Ostrava, Domu sociálních služeb. S pozdravem a přáním příjemného dne


Petr S.

Dobrý den, chtěl jsem poděkovat za pergolu Clasico 4x4m a poslat pár fotek. Dělali jsme to ve volném čase a pomáhali mi kamarádi, jak kdo měl čas a co kdo zvládl. Tak ještě jednou moc děkuji, protože výsledek se všem moc líbí. Ještě nějaké dodělávky a bude hotovo.

Petr Běhounek, Liberec

Jsme nadšení z nádherného altánu Clasico, který jsme bez problémů svépomocí postavili podle jednoduchého plánku. Je to připravená stavebnice, kde do sebe díly bezvadně pasují a výsledek je senzační. Vše je bezvadně zajištěno, objednávka, cena, doprava a jednání naprosto skvělé! Firmě Altány na Výšince jen největší pochvala!

Jarka Salaba, Železný brod

Zahradní přístřešek altán, který nám vyfotografovali naši zákazníci.

Dobrý den, altán postaven za jeden den.

Pozdrav z Kladna. Děkujeme.

JUDr. Jozef Kubů

Jak postavit pergolu? S našimi stavebnicemi snadno. Většina zákazníků zvládne postavit pergolu podle návodu za jediný den.

Poděkování za milé překvapení: 

Zakoupili jsme dva přístřešky pro maminky s hříbátky a majitel firmy Altány-Vyšinka p. Jiří Kuna nás mile překvapil. Daroval nám altán k posezení po práci.

Přístřešek pro koně z neziskové organizace Domov pro koně.

Ze srdce děkujeme a těšíme se na kávu s Jirkou.

Nezisková organizace Domov pro koně

Zahradní přístřešky od nás můžete využít jako pergolu, stání pro auto, přístřešek pro zvířata nebo altán, jako v případě těchto našich zákazníků.Děkuji za Váš výrobek Altán KOS, který je velmi pěkný. Vlastní postavení konstrukce trvalo ve dvou amatérech jeden den. Krytina taktéž jeden den. Ještě k dovozu bych chtěl říci, že šofér se choval velmi příjemně. 

Ivan Mazák

Pane Kuno, takhle krasně altán chaloupce sluší. Moc Vám děkuji i za zajištění montáže.
Mějte se fajn a moc Vás zdravím. Všude Vás budu doporučovat.


J. Kloudová

Jiří Kuna

Máte dotaz?

Jiří Kuna

majitel

Napište nám

Proč od nás?

 • Rozvážíme po celé ČR, max. 10 Kč/km
 • Kvalitní jehličnaté dřevo
 • Montáž zvládne každý
 • Dovezeme i o víkendech
 • Rozumná cena za kvalitu
 • Kompletní skládačky
 • Tlakově impregnováno
 • Můžeme zajistit stavbu
 • Bezpečné a bezkontaktní předání zboží
 • Již 10 let na trhu

Řekli o nás

Letos na začátku roku jsem u Vás objednal dřevěný zahradní altán GRANDE.

Chtěl bych Vám mnohokrát poděkovat za skvěle odvedenou práci při výrobě tohoto altánu, protože při montáži vše sedlo tak, jak mělo, a ve třech lidech jsme tento altán měli sestavený a smontovaný (bez střešní dřevěné výplně) během jednoho dne...

Ing. Zdeněk Kinter, starosta obce Olovnice

Více referencí